
Dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz mieszkańcom Piaseczna, dzięki którym mamy nowy baner eucharystyczny (w przyszłym roku trzeci ołtarz – na Rynku – przygotują mieszkańcy Prus). Dziękujemy wszystkim zaangażowanym parafianom: panu Organiście, ministrantom i lektorom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, dzieciom rocznicowym…


